Vše pro Vaši stavbu


Bezpečný gumový povrch

08.02.2013 14:00

Vytvořte si bezpečný povrch pro Vaše děti

 

Unikátní novinka na spotřebitelském trhu – UNIXIN GRIP PU4223CSUkázka aplikace povrchu chodníku z prášku - Unixin Grip Profi

Systém, kterým si sami můžete vytvořit bezpečnou pochozí plochu.

Pomocí barevných pigmentů, které se přidávají do základní směsi /černý odstín /si sami můžete zhotovit a zpestřit například dětský koutek na Vašem dvoře. Udělat bezpečný pochůzný povrch kolem Vašeho bazénu, na terase, balkonu či zahradním chodníčku.Sami si můžete vytvořit sportovní hrací plochu , zhotovit bezpečný povrch na schodech či před nimi, využití je široké.   

Pružná pryžová drť s polyuretanovým pojivem vytvoří odolný, neklouzavý a měkký povrch, který propouští vodu, nepromrzá a má velice dekorativní efekt .

Bezpečný gumový povrch UNIXIN GRIP lze použít na více druhů  podkladových hmot.

Nejvíce zpravidla jako podklad slouží beton, ale je možné také provést aplikaci na asfalt, zhutněný kámen, zámkovou dlažbu či kov.

K systému UNIXIN GRIP  se doporučují doplňkové části:

Uni-Color - práškové pigmenty pro barvení základního výrobku

                   / barva červená, modrá, zelená, žlutá, bílá /

Unixin Primer PU3922 - aktivátor podkladu, používá se především na méně kvalitní nebo staré betony, aby Unixin Grip dobře přilnul na původní podklad.

Unixin PU Akcelerátor - přípravek pro urychlení vytvrzování za nižších teplot nebo pro zkrácení doby tuhnutí  / závislé na přidaném množství dle tabulky, která je na etiketě Unixin Grip /

Unixin UV nátěr E4568 - přípravek pro zvýšení barevné stálosti a odolnosti proti slunečnímu záření a povrchové mechanické odolnosti. 

—————

Zpět