Vše pro Vaši stavbu


Ražená dlažba a obklad

Ražená dlažba je inovativní, samostatný systém s nízkou tloušťkou směsi, který slouží ke krytí, dokončení nebo oživení betonových nebo cementových povrchů. Aplikuje se na stávající podlahové povrchy, betonové desky, cementové potěry, staré podlahové krytiny i keramické dlaždice. S využitím razících forem lze dosáhnout starožitného vzhledu a může nabídnout různá řešení textur a vzorů.

Přidáním výrobku COLORTOP získáme 23 základních barev. Má vysokou odolnost proti oděru i nárazu a je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Tloušťka aplikace může být 8 až 20 mm v závislosti na zvoleném typu formy. Je ideální pro dláždění nebo obnovení betonových ploch, teras, bazénů, zábavních parků, parkovišť, vjezdů, ramp, chodníků, atd.

Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití a má vysokou odolnost proti oděru a nárazu.

Decotop Overlay znamená úsporu nákladů na demolici, odvoz starého materiálu a pokládky nového povrchu! Dále nabízí nevídané množství povrchových úprav za nízkou cenou a trvanlivosti při občasné údržbě na celý život.

Transformujte svojí starou betonovou podlahu do něčeho ELEGANTNÍHO.

 

Ražený obklad

Ražený obklad je nejnovější systém, který obsahuje nepropustnou prodyšnou maltu, která je k dispozici v různých barvách s vynikajícími přilnavými vlastnostmi pro obklady vnějších a vnitřních fasád. Systém je možné aplikovat přímo na omítky, betonové cihly, nebo sádrokartonové desky a následně pomocí razidel získat dokonalou imitaci oblázků, kamene, cihel, dřeva, skály a dalších vzorů dle svého uvážení a inspirace.

Ražený obklad má velkou odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření, je bezúdržbový a zvyšuje, hydro a termo izolaci domu či stěny. Ražený obklad může být chráněn výrobkem Decowax, který obstarává neutrální tónované zbarvení nebo může být ošetřen pomocí produktu Decotint, který se doporučuje zejména pro barvení a ošetření venkovních ploch. Ražený obklad může být aplikován v síle 1 až 2,5 cm.

Svým reálným vzhledem, výbornými vlastnostmi a podstatně nižší cenou, než u přírodního nebo umělého kamene, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a dá použít i na už omítnuté anebo zateplené budovy. Dosažená úroveň tohoto systému je velmi vysoká, jeho použití je téměř nekonečné: tradiční domy, staré domy, bytové domy, veřejná prostranství, celé čtvrti! Skvělé se hodí do interiéru i exteriéru.

V dnešní době neexistuje efektivnější, ekonomičtější a trvanlivější systém pro svislé povrchy než je Ražený obklad

Plošná vymývaná dlažba

Chromostone je pohledový architektonický systém odhalených kamenných prvků v podlahách, které jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití a je dostupný v široké škále barev a kreseb. Je ideální pro bazény, ulice, chodníky, veřejné zahrady, zábavní parky, pěší zóny, parkoviště apod.

Pomocí malých přírodních kamenů (oblázků) různých velikostí můžeme získat přírodní vzhled, který zapadá do krajinného rázu a můžeme tak respektovat ekologickou rovnováhu životního prostředí.

Chromostone obsahuje vlákna, barviva, disperze a přísady pro zamezení růstu vegetace. Při realizaci odhaleného kameniva se složky systému míchají s cementem a štěrkopísky různých barev a rozměrů a mohou být aplikované o tloušťce 2 až 4 cm na čerstvý nebo i suchý beton. Po aplikaci vznikne ucelená souměrná tvrdá vrstva.